naprawa zamkow Poznan Nowe Miasto

KAŻDY ZAMEK MA SWOJĄ WYTRZYMAŁOŚĆ

Każdy zamek po pewnym czasie się psuje. Dotyczy to także tych najlepszych modeli. Warto je konserwować i naprawiać, aby nie stanąć przed koniecznością wymiany zamków.

Jeśli tylko zauważasz, że mechanizm w drzwiach nie chodzi już tak sprawnie jak po zamontowaniu, dzieci zaczęły narzekać, ze nie potrafią go przekręcić, zacina się albo odmawia posłuszeństwa – dzwoń po Pogotowie zamkowe Poznań Nowe Miasto. Zatrudniony u nas ślusarz przyjedzie i sprawnie przeprowadzi naprawę zamków.

Prawidłowo pracujący zamek to gwarancja Twojego bezpieczeństwa! Jeśli mechanizm zaczyna się psuć, szybko go napraw – inaczej może dojść do tego, że będziesz musiał wymienić zużyty mechanizm – a to pociąga za sobą znacznie wyższe koszty. W dodatku często trudno jest dopasować odpowiednią wkładkę i montując nowy zamek nie zawsze uda się pokryć na drzwiach ślady poprzedniego zamka.

 

NAPRAWA ZAMKÓW - TYLKO ZE SPECJALISTĄ

Takie prace, jak naprawa zamków, warto zlecać wyłącznie specjalistom. Pogotowie zamkowe Poznań Nowe Miasto specjalizuje się w tego typu pracach. Posiadamy zespół doświadczonych ślusarzy, przed którymi nie ma tajemnic żaden zamek. Nam z powodzeniem możesz powierzyć naprawę swojego zamka w drzwiach. Przeprowadzimy ją wyjątkowo sprawnie. Jednakże najważniejsze – z nami masz gwarancję, że każda naprawa zamków jest wykonana w sposób profesjonalny i zapewni Ci maksymalne bezpieczeństwo.

Wieloletnie doświadczenie sprawia, że naszym Klientom polecamy wyłącznie zamki spełniające najwyższe standardy. Do nich należą produkty specjalizujących się w produkcji najbardziej odpornych na włamania mechanizmów – takich jak Gerda, cz Keso.

Każdy z naszych ślusarzy posiada specjalistyczną wiedzę oraz wieloletnie doświadczenie –usługę związaną z naprawą zamków wykona bezbłędnie, szybko i nie narazi Cię na dodatkowe niepotrzebne koszty wynikające z uszkodzenia mechanizmu czy drzwi.

 

KIEDY TYLKO POTRZEBUJESZ

Zdzwoń – tel. 795-795-600 Pogotowie zamkowe Poznań Nowe Miasto jest do Twoich usług! Pracujemy 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu – także w niedzielę i święta. Z nami na naprawę zamków umówisz się w dogodnym dla Ciebie terminie. Polecamy się.

W dzielnicy Poznań Nowe Miasto wykonujemy również:

Awaryjne otwieranie samochodów
Awaryjne otwieranie mieszkań
Montaż i wymiana zamków