Awaryjne Otwieranie drzwi samochodów Poznań Stare Miasto

Awaryjne otwieranie samochodow Poznan Stare Miasto

POGOTOWIE ZAMKOWE – ZAŁOGA DO ZADAŃ SPECJALNYCH

Pogotowie zamkowe to firma, która specjalizuje się w usługach ślusarskich świadczonych zarówno firmom, jak i osobom prywatnym. Zajmujemy się tradycyjnym montażem i naprawą zamków. Jednakże swoje usługi szczególnie polecamy osobom poszukującym firmy do zadań specjalnych – zatrudnieni u nas ślusarze doskonale sprawdzają się w sytuacjach awaryjnych – na przykład awaryjnie otwierają samochody.

Teraz nie musisz już powierzać swojego samochodu domorosłym „fachowcom”. Oni tylko mogą uszkodzić zamek, porysować karoserię lub pognieść maskę, a w konsekwencji nieudanej interwencji i tak zaproponują wybicie szyby.

Warto postawić na prawdziwych specjalistów w dziedzinie awaryjnego otwierania aut! Każdy ślusarz z Pogotowia zamkowego Poznań Stare Miasto bezinwazyjnie otworzy zatrzaśnięte auto – nie uszkodzi przy tym ani zamka, ani innych elementów samochodu! W ten sposób zapłacisz wyłącznie za usługę awaryjnego otwierania auta bez dodatkowych kosztów związanych z naprawą uszkodzonych części!

DOŚWIADCZENIE I UMIEJĘTNOŚCI – TO NASZE CECHY

Każdy z zatrudnionych w Pogotowiu zamkowym Poznań Stare Miasto ślusarzy zobowiązany jest systematycznie brać udział w szkoleniach branżowych. W ten sposób nasi pracownicy doskonale orientują się w nowinkach technicznych i technologicznych. Także zamki samochodowe nie mają przed nimi żadnych tajemnic.

W branży usług ślusarskich jesteśmy już przeszło 25 lat. Przez ten okres otworzyliśmy już tysiące samochodów. Awaryjne otwieranie aut wykonujemy w przypadku wszystkich znanych w Polsce marek. Nie mają przed nami tajemnic zarówno zamki samochodów popularnych typu VW, BMW, Audi, Opel, Citroen, Skoda, Fiat, Ford czy Toyota i inne, jak i samochodów luksusowych jak Porsche czy Ferrari.

DZWOŃ KIEDY POTRZEBUJESZ!

Pogotowie zamkowe Poznań Stare Miasto w razie potrzeby wykona awaryjne otwieranie samochodów o każdej porze – ten rodzaj zleceń traktujemy zawsze priorytetowo! Dlatego jeśli zatrzaśniesz kluczyki w aucie w środku nocy – nie martw się – tylko dzwoń pod numer 795-795-600 ! Przyjedziemy i pomożemy!

W Poznaniu dzielnicy Stare Miasto wykonujemy również inne usługi:

Awaryjne otwieranie mieszkań
Montaż i wymiana zamków
Naprawa zamków