Awaryjne otwieranie drzwi mieszkań Poznań

awaryjne otwieranie mieszkań

Pomoc w trudnej sytuacji

Nasza firma, oprócz awaryjnego otwierania samochodów, świadczy również usługi awaryjnego otwierania drzwi mieszkań. Na terenie Poznania dojeżdżamy maksymalnie w 30 minut. Jesteśmy w branży od 25 lat i znamy swój fach od podszewki. Bez problemu otworzymy mieszkanie, nie uszkadzając jednocześnie drzwi, bez względu na to, jaki rodzaj zamka jest w nich zamontowany. Działamy sprawnie szybko i skutecznie. Jeżeli spotkałeś się z przeszkodą nie do pokonania bez narzędzi – mamy na myśli zapchany zamek, złamany klucz, lub zgubione klucze – zadzwoń do nas! 795-795-600

Profesjonalne podejście w każdej sytuacji

W przypadku awaryjnego otwierania drzwi mieszkań działamy błyskawicznie. Przyjedziemy do Ciebie samochodem wyposażonym w profesjonalne narzędzia ślusarskie z zapasem zamków i innych zabezpieczeń, posiadających odpowiednie certyfikaty bezpieczeństwa. Szybko otworzymy mieszkanie, bez szkody dla drzwi, a następnie zamontujemy nowy zamek. Nasi ślusarze mogą zamontować zamki wszystkich najbardziej renomowanych producentów. Posiadamy między innymi zamki Gerda, Assa-Abloy, Dierre czy Evva.

Jeżeli potrzebujesz usług ślusarskich w zakresie awaryjnego otwierania drzwi lub wymiany zamka w drzwiach, zadzwoń do Pogotowia Zamkowego Poznań! Dla nas, jako grupy bardzo doświadczonych osób, to codzienne obowiązki. Zależy nam na tym, aby działać szybko i skutecznie.

Lepiej wcześniej niż później

Jednocześnie pragniemy uczulić na pewne symptomy zbliżających się problemów z zamkiem. Jeżeli nie działa on tak płynnie, jak powinien, lub też po prostu się zacina, nie należy czekać do ostatniego momentu z wezwaniem specjalisty. Zacięciu drzwi, a także uszkodzeniu zamka można zapobiec dzięki najzwyklejszej obserwacji. Zdecydowanie lepsze, także pod względem finansowym, będzie wcześniejszy niż późniejszy kontakt z Pogotowiem Zamkowym.

Serwis 24h: 795-795-600