Awaryjne otwieranie drzwi mieszkań Poznań

awaryjne otwieranie mieszkań

Pomoc w trudnej sytuacji

Nasza firma, oprócz awaryjnego otwierania samochodów, świadczy również usługi awaryjnego otwierania drzwi mieszkań. Na terenie Poznania dojeżdżamy maksymalnie w 30 minut. Jesteśmy w branży od 25 lat i znamy swój fach od podszewki. Bez problemu otworzymy mieszkanie, nie uszkadzając jednocześnie drzwi, bez względu na to, jaki rodzaj zamka jest w nich zamontowany. Działamy sprawnie szybko i skutecznie. Jeżeli spotkałeś się z przeszkodą nie do pokonania bez narzędzi – mamy na myśli zapchany zamek, złamany klucz, lub zgubione klucze – zadzwoń do nas! 795-795-600

Profesjonalne podejście w każdej sytuacji

W przypadku awaryjnego otwierania drzwi mieszkań działamy błyskawicznie. Przyjedziemy do Ciebie samochodem wyposażonym w profesjonalne narzędzia ślusarskie z zapasem zamków i innych zabezpieczeń, posiadających odpowiednie certyfikaty bezpieczeństwa. Szybko otworzymy mieszkanie, bez szkody dla drzwi, a następnie zamontujemy nowy zamek. Nasi ślusarze mogą zamontować zamki wszystkich najbardziej renomowanych producentów. Posiadamy między innymi zamki Gerda, Assa-Abloy, Dierre czy Evva.

Jeżeli potrzebujesz usług ślusarskich w zakresie awaryjnego otwierania drzwi lub wymiany zamka w drzwiach, zadzwoń do Pogotowia Zamkowego Poznań! Dla nas, jako grupy bardzo doświadczonych osób, to codzienne obowiązki. Zależy nam na tym, aby działać szybko i skutecznie.

Lepiej wcześniej niż później

Jednocześnie pragniemy uczulić na pewne symptomy zbliżających się problemów z zamkiem. Jeżeli nie działa on tak płynnie, jak powinien, lub też po prostu się zacina, nie należy czekać do ostatniego momentu z wezwaniem specjalisty. Zacięciu drzwi, a także uszkodzeniu zamka można zapobiec dzięki najzwyklejszej obserwacji. Zdecydowanie lepsze, także pod względem finansowym, będzie wcześniejszy niż późniejszy kontakt z Pogotowiem Zamkowym.

Problemy z zablokowanym zamkiem?

Czy wiesz, co zrobić, kiedy zamek w drzwiach wejściowych nie będzie chciał się otworzyć? Obojętnie, czy jest to spowodowane zatrzaśnięciem kluczy w środku, czy złamaniem kluczyka w zamku – nie trać ani chwili i zamów awaryjne otwieranie drzwiPogotowie ślusarskie oferuje taką usługę ślusarską 7 dni w tygodniu, dzięki czemu niezależnie od pory ani okoliczności szybko rozwiążesz problem z zamkiem. Specjaliści pracujący w Pogotowiu zamkowym w Poznaniu znają doskonale różnorodne systemy i zamki do drzwi, dzięki czemu są w stanie uporać się z każdym zablokowanym mechanizmem. Skorzystanie z profesjonalnych usług ślusarskich w Poznaniu to znacznie lepsze rozwiązanie niż wszelkie domowe sposoby, które mają niską skuteczność, a za to wysokie ryzyko dodatkowych usterek i szkód. Jeśli pojawił się przed Tobą problem z zablokowanym zamkiem w drzwiach wejściowych, daj znać technikom z Pogotowia ślusarskiego. Realizujemy zadania 7 dni w tygodniu i zapraszamy do zapoznania się z cennikiem usług ślusarskich w Poznaniu o najwyższej jakości i sprawnej realizacji. Telefon do kontaktu: 795-795-600

Czy potrzebna jest wymiana zamków?

Czasem zdarza się tak, że przez awarię zamka mechanizm tak się uszkodził, że nie warto go naprawiać. Wówczas odpowiedzialny ślusarz może polecić wymianę zamka, który znacznie zwiększy bezpieczeństwo i przestanie sprawiać problemy. W cenie awaryjnego otwierania mieszkania znajdzie się wtedy koszt zamka do drzwi.

Jakie są ceny awaryjnego otwierania mieszkań w Poznaniu?

Znane Pogotowie ślusarskie w Poznaniu oferuje najwyższej jakości usługi ślusarskie z dojazdem, który jest wliczony w koszt awaryjnego otwierania mieszkania. Takich składowych jest więcej, dlatego warto się im przyjrzeć, aby mieć pojęcie o tym, ile kosztuje awaryjne otwieranie mieszkania. W końcu nigdy nie wiadomo, kiedy może przydać się ta wiedza, a w razie czego lepiej być przygotowanym i posiadać przy sobie kontakt do dobrego ślusarza z Poznania. Warto na wstępie nadmienić, że sporo zależy od samego zamka do drzwi, ponieważ może być on bardzo prosty, albo z kolei bardzo skomplikowany w budowie i działaniu. Tym samym wspomniana usługa ślusarska może wymagać mniej lub więcej czynności i czasu, które leżą w gestii doświadczonych ślusarzyCennik awaryjnego otwierania mieszkań może wynosić już od 170 zł, jeśli w swoich drzwiach posiadamy podstawowe zamki do drzwi.

Mocne zamki do drzwi – cena awaryjnego otwierania mieszkania

Natomiast przy solidniejszych zabezpieczeniach, np. zamkach z podwójnym ryglowaniem, specjaliści z Pogotowia zamkowego w Poznaniu potrzebują nieco więcej czasu i sporych umiejętności, by ostrożnie poradzić sobie z zablokowanym mechanizmem takiego zamka. Wówczas koszt awaryjnego otwierania drzwi może wynieść od 180 zł. Dokładne ceny usług ślusarskich w Poznaniu zależą od samego typu wyzwania, z jakim mierzą się profesjonalni ślusarze. W celu dokonania indywidualnej wyceny warto skontaktować się z placówką Pogotowia zamkowego działającą przez cały tydzień. Tel.: 795-795-600

Serwis 24h: 795-795-600