Zabezpieczenia antywłamaniowe

Zamek antywłamaniowy do drzwi poznań

Zabezpieczenia antywłamaniowe w Poznaniu

Zabezpieczenia antywłamaniowe to prężnie rozwijająca się dziedzina, która dzięki postępowi technologicznemu może proponować właścicielom mieszkań lub firm coraz bardziej zaawansowaną technicznie ochronę przed niepożądanymi gośćmi. Co ważne, oprócz standardowych, klasycznych form ochrony, rynek proponuje obecnie również szereg innowacyjnych rozwiązań, opartych na technologii cyfrowej. Dość wspomnieć przy tej okazji o tzw. kluczu centralnym lub też czytniku linii papilarnych, które dają o wiele większe poczucie bezpieczeństwa niż te odczuwane w przypadku zwykłego zamka. Zabezpieczenia antywłamaniowe, dzięki użyciu najnowszych rozwiązań, bardzo często nie tylko uniemożliwiają wtargnięcie niepożądanych gości, ale często również zniechęcają włamywaczy do jakiegokolwiek działania.

Elektroniczne…

Świat w coraz większym stopniu bazuje na elektronice, więc nie inaczej musi być w przypadku zabezpieczeń antywłamaniowych. Oferowane przez nas rozwiązania mają dwa główne cele: uniemożliwić niepożądanym osobom wejście na teren posesji / do siedziby firmy, a także upewnić w poczuciu bezpieczeństwa tych, którzy tam przebywają. Dodatkowe elektroniczne zabezpieczenia gwarantują, że nikt niepożądany nie wejdzie do pomieszczeń, które nie są mu przeznaczone. Szczególnie skuteczny jest czytnik linii papilarnych. O ile w przypadku klucza centralnego można z łatwością uzyskać dostęp (np. biorąc klucz, należący do kogoś innego), o tyle w tym przypadku droga do uzyskania dostępu jest zdecydowanie dłuższa.

… i klasyczne zabezpieczenia

Pogotowie Zamkowe zaoferuje także rozwiązanie w przypadku niechęci do elektroniki. Klasyczne metody także są obecnie na znacznie wyższym poziomie niż jeszcze kilka lat temu, a drzwi można zabezpieczyć na tak wielu płaszczyznach, że osoba, która chciałaby się włamać, musiałaby wejść do domu lub do siedziby / pokoju firmy razem z drzwiami, co też nie jest takie łatwe.
Kontakt
Zachęcamy do sprawdzenia pełnej oferty Pogotowie Zamkowego w Poznaniu. Nie tylko zapewnimy Wam solidne zabezpieczenia antywłamaniowe, ale również zajmiemy się zamkami w Waszych domach i firmach.

Montaż zamka antywłamaniowego Poznań