Naprawa zamków drzwi

Serwis zamków w Poznaniu

serwis drzwiJeśli Twoje drzwi się nie domykają, klamka odpadła, zamek ciężko pracuje, może to oznaczać konieczność wymiany zamka. Jednak zanim zdecydujesz się na ten krok, skontaktuj się naszym pogotowiem kluczowym. Usługi serwisu drzwi i zamków mogą być koniecznością w wielu różnych przypadkach, a jednocześnie bardzo możliwe, że uchronią Cię przed wymianą całego mechanizmu.

Najpierw ocena, potem działanie

Jeżeli zdecydujecie się na współpracę z naszą firmą, w pierwszej kolejności możecie liczyć na profesjonalne rozeznanie Waszej indywidualnej sytuacji. Prowadzimy profesjonalny serwis zamków i drzwi. Wystarczy półgodzinna wizyta naszego technika aby wyregulować i naprawić drzwi i przywrócić 100% sprawność. Zacinanie się, czy też powolniejsze działanie mechanizmu, po naszej wizycie będą już przeszłością.

Posiadamy dwudziestoletnie doświadczenie w tej branży, więc będziemy w stanie doradzić Ci najlepsze rozwiązanie. Gdyby okazało się, że zamiast naprawiać, co może okazać się rozwiązaniem krótkotrwałym, lepiej wymienić zamek na nowy, wówczas zamontujemy Ci nowy wysokiej klasy zamek. Zajmujemy się bowiem również profesjonalnym montowaniem zamków do mieszkań.

Jakie zamki naprawiamy?

Regulujemy i naprawiamy zamki w drzwiach: SOLO, Dierre, WItex, Gerda, Porta i wiele innych. Przede wszystkim jednak, pomagamy klientom. Dlatego też podejmujemy się szeregu różnych działań.

Oprócz serwisu, zajmujemy się również awaryjnym otwieraniem drzwi mieszkań i samochodów.

Zapraszamy do współpracy z Pogotowiem Zamkowym Poznań – 795-795-600