Montaż i wymiana zamków Poznań

wymiana zamków

Sprawny montaż zamków w Poznaniu

Zamek, podobnie jak każdy inny przedmiot, z czasem ulega wysłużeniu i może przestać działać prawidłowo oraz spełniać swoją funkcję, jaką bez zapewnienie bezpieczeństwa i ochrona mienia w domu lub w firmie. Wymiana zamka w drzwiach jest w takiej sytuacji najlepszym sposobem na zagwarantowanie odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa. Bardzo ważne jest jednak, aby montaż zamka został przeprowadzony fachowo, ponieważ wpływa to na jego długoletnie, bezawaryjne użytkowanie i jest warunkiem sprawnego działania zabezpieczeń antywłamaniowych. W trosce o dobro naszych klientów przygotowaliśmy ofertę profesjonalnych usług ślusarskich w wykonaniu najlepiej wykwalifikowanych ślusarzy, dzięki czemu zyskujesz gwarancję, że zamek w drzwiach wejściowych będzie działał bez zarzutu.

Pogotowie Zamkowe w Poznaniu posiada długoletnie doświadczenie w wykonywaniu montażu zamków do mieszkań, domów, biur i innych budynków oraz pomieszczeń. W naszej pracy używamy specjalistycznego sprzętu, który pozwala nam precyzyjnie zainstalować każdy zamek. Stale szkolimy również naszych pracowników w zakresie technik montażu oraz rozwiązań oferowanych przez producentów zamków i systemów zabezpieczeń, dzięki czemu poradzą sobie z każdym wyzwaniem!

Decydując się na usługi Pogotowia zamkowego Poznań zyskujesz także pomoc w zakresie doboru mechanizmu zamkowego. W naszej ofercie znajdują się zamki do drzwi aluminiowych, szklanych, drewnianych oraz drzwi antywłamaniowych firm: Gerda, Assa Abloy, Keso, Dierre, Evva, Ikon i wielu innych. Z całą pewnością znajdziemy rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb!

gdas fdsa
gdas fdsa
2023-12-12
Profesjonalna i szybka obsługa. Po zgłoszeniu Pan Maciej pojawił się w przeciągu krótkiego czasu, a cała naprawa od zgłoszenia zajęła niecałe 25 minut. Polecam bardzo.
Beata Kubicka
Beata Kubicka
2023-12-11
Bardzo polecam pomoc fachowców. Nam pomógl Technik Maciej. Dziękujemy
Katarzyna Witek-Dryjańska
Katarzyna Witek-Dryjańska
2023-10-14
Problem z drzwiami został szybko i profesjonalnie rozwiązany przez pana Marcina. Serdecznie dziękuję i wszystkim polecam w razie nagłych awaryjnych sytuacji.
Marcin Rakowski
Marcin Rakowski
2023-09-27
Bardzo polecam. Pan Jacek szybko ogarnął temat. Dobrze wydane pieniądze.
Cezary Kuik
Cezary Kuik
2022-10-12
Prawdziwa rewelacja! Błyskawiczna realizacja, bo w ciągu godziny od telefonu miałem wymieniony zamek w drzwiach. Na miejsce przyjechał Pan Paweł, który pomógł mi dobrać odpowiedni model i wszystko bardzo jasno wytłumaczył. Byłem pod ogromnym wrażeniem jego wiedzy. Oceniłem już wiele usług w internecie, ale tak pozytywnego doświadczenia jako klient jeszcze nie miałem. Gorąco polecam :)
Magdalena Wańtuchowicz
Magdalena Wańtuchowicz
2022-07-27
Polecam, Pan Maciej uporał się z problemem w 5 min, bardzo dobry kontakt i profesjonalizm ☺
Rafal “s4mur41” Przybylski
Rafal “s4mur41” Przybylski
2022-07-13
Temat załatwiony w 4h od zgłoszenia. Super profesjonalnie.
Ewa Stefanowicz
Ewa Stefanowicz
2022-05-23
Ekspresowa usługa. Jeszcze tego samego dnia pan Maciej podjechał, wymienił zamek błyskawicznie. Polecam!

Ile kosztuje wymiana zamka w Pogotowiu ślusarskim?

Chcesz wymienić zamek w drzwiach wejściowych i potrzebujesz dowiedzieć się, jaka jest cena tego rodzaju usługi? Koszt wymiany zamka może być różny, w zależności od stopnia skomplikowania prac, a także wybranego mechanizmu. Orientacyjny cennik usług ślusarskich w Poznaniu, które obejmują wymianę wkładki lub zamka, wygląda w następujący sposób:

  • wymiana wkładki o podstawowej budowie – 270 zł w górę,
  • wymiana wkładki z przyznanym atestem – 370 zł w górę,
  • wymiana zamka wpuszczanego bądź zamka nawierzchniowego, również o prostej budowie – 370 zł w górę,
  • wymiana zamka wpuszczanego o klasie C (wysokie zabezpieczenie) – 370 zł w górę,
  • wymiana zamka nawierzchniowego o klasie C (wysokie zabezpieczenie) – 470 zł w górę.

Jak widać zakres cenowy usług ślusarskich w Poznaniu może być zróżnicowany. Dzwoniąc do Pogotowia zamkowego masz jednak pewność, że specjaliści pomogą Ci dobrać najlepsze rozwiązanie, mieszczące się w zaplanowanym przez budżecie. Zadzwoń i dowiedz się więcej: 795-795-600

Zamów wymianę zamków u wykwalifikowanych ślusarzy Pogotowia Zamkowego

Wymiana zamków lub wkładek w zamkach drzwi może być wyzwaniem, jednak nie dla naszych pracowników! Specjaliści z Pogotowia Zamkowego w Poznaniu, dzięki wiedzy i doświadczeniu, które zdobyli w czasie pracy zawodowej, są w stanie wymienić wszystkie typy zamków i wkładek. Nasi ślusarze dokonują wymiany zamków w drzwiach z użyciem profesjonalnych narzędzi, sprawnie, skutecznie, precyzyjnie. Usługi świadczymy zarówno dla klientów prywatnych, jak i firmowych, obsługując instytucje, hotele, sklepy, centra handlowe oraz inne miejsca, którym zależy na wysokim poziomie zabezpieczeń i komforcie ich użytkowania.

Montaż i wymiana zamków Poznań to usługa, której poszukujesz? Wezwij na pomoc najlepszych specjalistów – 795-795-600

Profesjonalne usługi ślusarskie Pogotowia Zamkowego

Nasza firma działająca na terenie Poznania i okolic składa się z profesjonalnych, doświadczonych ślusarzy, którzy na co dzień wykonują zlecenia związane z zamkami. Zajmują się oni nie tylko wymianą zamków, lecz również przeprowadzają często nawet bardzo skomplikowane prace ślusarskie. Inne usługi świadczone przez Pogotowie zamkowe w Poznaniu to awaryjne otwieranie drzwi,  awaryjne otwieranie samochodów, naprawa zamków, serwis zamków. Potrzebujesz pomocy profesjonalnego ślusarza, który zrealizuje powierzone zlecenie sprawnie, terminowo i rzetelnie? Zadzwoń do nas!

Pogotowie ślusarskie Poznań – sprawdź nas: 795-795-600