Montaż i wymiana zamków drzwi

Profesjonalne usługi Pogotowia Zamkowego

Z czasem właściwie każdy przedmiot ulega degradacji. Nie inaczej jest w przypadku naszych zamków. Dlatego też, w trosce o klientów, oferujemy usługi montażu nowych zamków do drzwi. Wymiana zamka w drzwiach jest czasami jedynym sposobem na zapewnienie mieszkaniu odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa. Bardzo ważne jest, aby montaż zamka został przeprowadzony fachowo, ponieważ wpływa to na jego długoletnie, bezawaryjne użytkowanie i jest warunkiem sprawnego działania zabezpieczeń antywłamaniowych.

O istocie montażu

Montaż zamków do drzwi jest czasem lekceważony. Niektórzy wychodzą z założenia, że najważniejszy jest sam fakt posiadania zamka. Pamiętaj, nawet najlepszy i najdroższy zamek antywłamaniowy, bez odpowiedniego montażu, nie spełni swojego zadania!

Na szczęście, Pogotowie Zamkowe w Poznaniu posiada długoletnie doświadczenie w wykonywaniu montażu zamków do mieszkań. W naszej pracy używamy specjalistycznego sprzętu, który pozwala nam dobrać odpowiedni zamek antywłamaniowy i fachowo go zamontować w drzwiach.

Duże możliwości techniczne

Klienci, którzy zastanawiają się nad skorzystaniem z naszej oferty montażu zamków do drzwi, mogą być pewni, że zaoferujemy im wyłącznie solidne elementy. Posiadamy zamki do drzwi aluminiowych, szklanych, drewnianych oraz drzwi antywłamaniowych firm: Gerda, Assa Abloy, Keso, Dierre, Evva, Ikon i wiele innych. Większość zamków mamy na samochodzie. W naszej ofercie mamy również zamki certyfikowane o najwyższej odporności na włamanie.

Dokujemy również wymiany zamków w drzwiach. Dlatego jeśli chciałbyś zastąpić swój stary zamek zamkiem Gerda albo zamkiem innej marki – zadzwoń do naszego Pogotowia Zamkowego i Kluczowego z Poznania

Wymiany Pogotowia Zamkowego

wymiana zamkówWymiana zamków lub też wkładek za każdym razem stawia przed naszymi pracownikami wyzwania. Specjaliści z Pogotowia Zamkowego w Poznaniu, dzięki wiedzy i doświadczeniu, które zdobyli w czasie pracy zawodowej, są w stanie wymienić wszystkie typy zamków i wkładek. Nasi serwisanci dokonują wymiany zamków w drzwiach z użyciem profesjonalnych narzędzi. Świadczymy także usługi w zakresie serwisu drzwi i zamków.

Specjalizacja

Specjalizujemy się w montażu oraz wymianie zamków Gerda oraz Assa-Abloy, Dierre, Evva, Ikon, Keso, Lob, Mottura, Securemme, Solo, Winkhaus, Witex. Ponadto wymieniany również wkładki zamków.

Gwarantujmy też, że po wykonaniu zlecenia wymiany zamka, długo nie będziesz miał problemu zamykaniem i otwieraniem mieszkania. Wszystkie wykonywane przez nas usługi mają na celu nie tylko rozwiązać aktualny problem, ale też przeciwdziałać ich powstawaniu w przyszłości.

Coś więcej niż usługa

Biorąc na siebie wymianę zamka w drzwiach, staramy się dawać klientom nie tylko usługi. Od ponad 25 lat kierujemy się dewizą: „ZAMKI MOŻNA KUPIĆ PRAWIE WSZĘDZIE – U NAS KUPUJE SIĘ BEZPIECZEŃSTWO”

Z pewnością wielokrotnie spotkałeś się z różnymi ofertami wymiany zamków czy też wstawek. Nie warto tracić czasu i pieniędzy na pracę z amatorami. Warto w tej sferze wykorzystać wiedzę i doświadczenie osób, które miały okazję pracować na niejednym mechanizmie zamkowym. Wśród takich osób są pracownicy Pogotowia Zamkowego w Poznaniu. Gwarantujemy szybkie i profesjonalne działanie o każdej porze dnia i nocy. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

Serwis 24h: 795-795-600
Sprawdź nas!