Montaż i wymiana zamków drzwi

Profesjonalne usługi Pogotowia Zamkowego

Z czasem właściwie każdy przedmiot ulega degradacji. Nie inaczej jest w przypadku naszych zamków. Dlatego też, w trosce o klientów, oferujemy usługi montażu nowych zamków do drzwi. Wymiana zamka w drzwiach jest czasami jedynym sposobem na zapewnienie mieszkaniu odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa. Bardzo ważne jest, aby montaż zamka został przeprowadzony fachowo, ponieważ wpływa to na jego długoletnie, bezawaryjne użytkowanie i jest warunkiem sprawnego działania zabezpieczeń antywłamaniowych.

O istocie montażu

Montaż zamków do drzwi jest czasem lekceważony. Niektórzy wychodzą z założenia, że najważniejszy jest sam fakt posiadania zamka. Pamiętaj, nawet najlepszy i najdroższy zamek antywłamaniowy, bez odpowiedniego montażu, nie spełni swojego zadania!

Na szczęście, Pogotowie Zamkowe w Poznaniu posiada długoletnie doświadczenie w wykonywaniu montażu zamków do mieszkań. W naszej pracy używamy specjalistycznego sprzętu, który pozwala nam dobrać odpowiedni zamek antywłamaniowy i fachowo go zamontować w drzwiach.

Duże możliwości techniczne

Klienci, którzy zastanawiają się nad skorzystaniem z naszej oferty montażu zamków do drzwi, mogą być pewni, że zaoferujemy im wyłącznie solidne elementy. Posiadamy zamki do drzwi aluminiowych, szklanych, drewnianych oraz drzwi antywłamaniowych firm: Gerda, Assa Abloy, Keso, Dierre, Evva, Ikon i wiele innych. Większość zamków mamy na samochodzie. W naszej ofercie mamy również zamki certyfikowane o najwyższej odporności na włamanie.

Dokujemy również wymiany zamków w drzwiach. Dlatego jeśli chciałbyś zastąpić swój stary zamek zamkiem Gerda albo zamkiem innej marki – zadzwoń do naszego Pogotowia Zamkowego i Kluczowego z Poznania

Wymiany Pogotowia Zamkowego

wymiana zamkówWymiana zamków lub też wkładek za każdym razem stawia przed naszymi pracownikami wyzwania. Specjaliści z Pogotowia Zamkowego w Poznaniu, dzięki wiedzy i doświadczeniu, które zdobyli w czasie pracy zawodowej, są w stanie wymienić wszystkie typy zamków i wkładek. Nasi serwisanci dokonują wymiany zamków w drzwiach z użyciem profesjonalnych narzędzi. Świadczymy także usługi w zakresie serwisu drzwi i zamków.

Specjalizacja

Specjalizujemy się w montażu oraz wymianie zamków Gerda oraz Assa-Abloy, Dierre, Evva, Ikon, Keso, Lob, Mottura, Securemme, Solo, Winkhaus, Witex. Ponadto wymieniany również wkładki zamków.

Gwarantujmy też, że po wykonaniu zlecenia wymiany zamka, długo nie będziesz miał problemu zamykaniem i otwieraniem mieszkania. Wszystkie wykonywane przez nas usługi mają na celu nie tylko rozwiązać aktualny problem, ale też przeciwdziałać ich powstawaniu w przyszłości.

Coś więcej niż usługa

Biorąc na siebie wymianę zamka w drzwiach, staramy się dawać klientom nie tylko usługi. Od ponad 25 lat kierujemy się dewizą: „ZAMKI MOŻNA KUPIĆ PRAWIE WSZĘDZIE – U NAS KUPUJE SIĘ BEZPIECZEŃSTWO”

Z pewnością wielokrotnie spotkałeś się z różnymi ofertami wymiany zamków czy też wstawek. Nie warto tracić czasu i pieniędzy na pracę z amatorami. Warto w tej sferze wykorzystać wiedzę i doświadczenie osób, które miały okazję pracować na niejednym mechanizmie zamkowym. Wśród takich osób są pracownicy Pogotowia Zamkowego w Poznaniu. Gwarantujemy szybkie i profesjonalne działanie o każdej porze dnia i nocy. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

Ile kosztuje wymiana zamka w Pogotowiu ślusarskim

A zatem, co wpływa na cenę wymiany zamka, który zabezpieczy nasze mienie i dobytek? W głównej mierze to stopień zaawansowania jego mechanizmu wpływający także na stopień trudności czy czas montażu zamka realizowanego przez doświadczonego ślusarza. Fachowcy podejmujący się usług ślusarskich potrafią bezbłędnie doradzić, jaki zamek do drzwi odpowie na potrzeby mieszkańców domu oraz zmieści się w planowanym budżecie. Orientacyjny cennik usług ślusarskich w Poznaniu, które obejmują wymianę wkładki lub zamka, wygląda w ten sposób:

  • wymiana wkładki o podstawowej budowie – 270 zł w górę,
  • wymiana wkładki z przyznanym atestem – 370 zł w górę,
  • wymiana zamka wpuszczanego bądź zamka nawierzchniowego, również o prostej budowie – 3700 zł w górę,
  • wymiana zamka wpuszczanego o klasie C (wysokie zabezpieczenie) – 370 zł w górę,
  • wymiana zamka nawierzchniowego o klasie C (wysokie zabezpieczenie) – 470 zł w górę.

Jak widać zakres cenowy usług ślusarskich w Poznaniu może być zróżnicowany. Dzwoniąc do Pogotowia zamkowego, masz jednak pewność, że specjaliści pomogą Ci dobrać najlepsze rozwiązanie i zajmą się wymianą zamków dla większego bezpieczeństwa. Tel.: 795-795-600

Usługi ślusarskie z wymianą zamków w Poznaniu

Technicy, którzy pracują w zaufanym Pogotowiu zamkowym, na dobrą sprawę każdego dnia wykonują zlecenia związane z wymianą zamków. Podejmują się też innych zadań zmierzających do polepszenia bezpieczeństwa w mieszkaniach i lokalach – czasem jest to awaryjne otwieranie drzwi, a innym razem montaż i wymiana zamków w nowym domu. Pomoc dobrego ślusarza przydaje się niezwykle często, nie tylko gdy przydarzy się jakaś awaria zamka, ale także wtedy gdy chcemy zmienić posiadane zabezpieczenie na skuteczniejsze bądź nowsze. Myśląc o takim zleceniu, na pewno zastanawia Cię także kwestia ceny wymiany zamka w Poznaniu – warto poznać cennik Pogotowia ślusarskiego i zawczasu umówić termin realizacji u dobrego specjalisty. Kontakt przez 7 dni w tygodniu795-795-600

Ile kosztuje wymiana zamka w drzwiach mieszkaniu?

Warto zdać sobie sprawę z tego, że cennik wymiany zamków potrafi być dość zróżnicowany, ponieważ wpływa na niego kilka kryteriów. Przede wszystkim to region – inaczej kształtują się ceny usług ślusarskich w stolicy, a inaczej w pozostałych miastach. Dalej wpływ ma również typ zamka do drzwi, który chcemy zamontować u siebie w domu czy też w firmie. Do wyboru mamy obecnie naprawdę wiele modeli, które różnią się między sobą nie tylko producentami i naniesionymi na nie logo. Znaczące różnice można dostrzec też w rodzajach zamków do drzwi, ich budowie, zastosowanych technologiach i przyznanych certyfikatach bezpieczeństwa. Oczywiście im bardziej zaawansowany model, tym większą ochronę będzie w stanie zapewnić taki zamek do drzwi. Przy jakichkolwiek wątpliwościach podczas wybierania zabezpieczeń do swojego mieszkania lub prowadzonego biura warto skontaktować się z profesjonalnymi ślusarzami z Poznania, którzy wiedzą o nich wszystko. Kontakt z Pogotowiem zamkowym Poznań możliwy jest aż 7 dni w tygodniu795-795-600

Jak wymienić zamek w drzwiach mieszkania?

Poniżej opisaliśmy w kilku krokach etap wymiany zamka.

KROK 1

Wyjmij z drzwi klamkę i odkręć szyld. Zdejmij ten element z obydwu stron.

KROK 2

Kolejnym etapem jest demontaż wkładki. W pierwszej kolejności odkręcamy śruby, które przytrzymują wkładkę w zamku. Następnie wkładamy klucz do zamka i obracamy nim raz w jedną raz w drugą stronę do momentu aż trzpień osi wkładki będzie odpowiednio ustawiony, kiedy już ustawimy, zdecydowanym ruchem wyjmujemy wkładkę z zamka.

KROK 3

Następna czynność to demontaż zamka. Odkręcamy śruby mocujące zamek. Pomagając sobie śrubokrętem podważamy kasetę zamka i wyjmujemy ją z drzwi. Z wyjętym zamkiem warto udać się do sklepu w celu odpowiedniego dobrania zamka o tych samych rozmiarach, zestawie śrub czy kształcie czoła zamka.

KROK 4

Kiedy masz już kupiony odpowiedni zamek, czas przystąpić do jego montażu. Włóż kasetę do otworu drzwi i przykręć ją śrubami, które znajdują się zestawie. PAMIĘTAJ! Dobrze dokręć śruby, aby licowały się z powierzchnią kasety.

KROK 5

Kolejny krok to montaż wkładki. Wsuń klucz do wkładki a następnie zamontuj ją w otworze zamka. Gdy wkładka będzie poprawnie wsunięta zacznij kręcić kluczem tak by sprawdzić czy klucz nie stawia żadnego oporu. Jeżeli nie pojawi się przy tym żaden problem, to znaczy, że poprawnie zamontowałeś wkładkę. Następnie przykręć ją śrubami.

KROK 6

Na samym końcu wystarczy przykręcić szyldy i zamontować klamkę. Gratulacje! Wymieniłeś sam zamek.

Serwis 24h: 795-795-600
Sprawdź nas!