Awaryjne Otwieranie Samochodów

Usługi Pogotowia Zamkowego

Awaryjne otwieranie samochodów

Awaryjne otwieranie samochodu to usługa stworzona na potrzeby nagłych sytuacji. Jeżeli zatrzasnąłeś kluczyki w swoim aucie lub masz inne problemy z otworzeniem samochodu zadzwoń do Pogotowia Zamkowego! Działamy na terenie całego Poznania – nasi  specjaliści dotrą do Ciebie maksymalnie w 30 minut! Od ponad 25 lat działamy szybko i profesjonalnie przez 7 dni w tygodniu. W przypadku potrzeby awaryjnego otwierania aut, jesteśmy dostępni pod numerem telefonu: 795-795-600

Stawiamy na ciągły rozwój

Mimo wieloletniego doświadczenia w awaryjnym otwieraniu samochodów, cały czas systematycznie uczestniczymy w licznych kursach, dotyczących nowoczesnych technik otwierania samochodów oraz innych pojazdów drogowych. Dzięki temu jesteśmy w stanie skutecznie zająć się awaryjnym otwieraniem samochodów wszystkich marek, niezależnie od roku produkcji. Ciągły rozwój technologii i jej przełożenie na zamki samochodowe, bardzo często stawia przed nami trudne wyzwania, którym jednak jesteśmy w stanie podołać.

Dzięki stałemu rozwojowi, jesteśmy również w stanie otworzyć podwójne ryglowanie samochodu, które ma zastosowanie w niektórych modelach aut Audi, BMW, Mercedes, Porsche, Skoda, Toyota, Volkswagen i innych.

Profesjonalne usługi

Do wykonywania usług awaryjnego otwieranie samochodów używamy wyłącznie specjalistach narzędzi, które są do tego przeznaczone. Dzięki temu, wykonywana praca jest dla nas przyjemnością, a zamki samochodowe po otwarciu pozostają zawsze sprawne. Nie musisz się martwić, że rozwiązanie jednego problemu – otworzenie samochodu – stworzy nowy – konieczność kupna nowego zamku. Działamy w taki sposób, by otworzyć i jednocześnie nie uszkodzić.

Oprócz otwierania samochodów świadczymy również szereg innych usług. Możesz skorzystać m.in. z awaryjnego otwierania drzwi mieszkań, usługi montażu i wymiany zamków, a zajmujemy się również serwisem drzwi.

Otwieranie zamków samochodowych przez 7 dni w tygodniu

Zatrzaśnięte kluczyki w aucie? Zgubione klucze do samochodu? Pogotowie zamkowe w Poznaniu służy pomocą. Otwieranie zamków auta dla ślusarzy z Pogotowia zamkowego to żaden problem. Otwieramy wszystkie marki – Mazda, Kia, Citroen, Ford, Fiat, Skoda, Toyota, Dacia , Renault, Volkswagen, Hyundai, Opel, SEAT, BMW, Mercedes i inne auta.

Na rynku w Poznaniu stacjonujemy od ponad 25 lat, przez ten czas wykonaliśmy tysiące usług awaryjnego otwierania zamków samochodowych i mieszkań. Każda wykonana przez nas usługa była wykonana bezinwazyjnie, szybo i w dobrej cenie. Awaryjne otwieranie samochodów zaczyna się od 170 zł.

Awaryjne otwieranie samochodów wykonujemy przez 7 dni w tygodniu (nawet w święta). Nasze usługi świadczymy na terenie poznania i okolic.

Skontaktuj się z naszym ślusarzem, który wykona awaryjne otwieranie w Twoim samochodzie. Dzwoń 795-795-600