Montaż i wymiana zamka w drzwiach Poznań Piątkowo

Kto zamontuje zamek

Montaz i wymiana zamkow Poznan PiatkowoMontaż i wymiana zamków to poszukiwane usługi ślusarskie. Warto zawczasu zadbać, aby były wykonane w najlepszy możliwy sposób. To właśnie prawidłowo zamontowany zamek jest podstawą naszego bezpieczeństwa. Dlatego też warto sprawić, aby zarówno w domu, jak i w biurze, firmie czy garażu stanowił doskonałą ochronę przed kradzieżą i włamaniem.

Takimi właśnie kryteriami należy się kierować wybierając firmę lub osobę, która przeprowadzi montaż zamka lub wymianę zamka. Bez wątpienia, nie warto stawiać na domorosłych fachowców lub sąsiada „złota rączkę” . Nie gwarantują oni, że zakładanie zamków zostanie wykonane prawidłowo i zgodnie ze sztuką ślusarską.

Profesjonalne usługi ślusarskie oferuje Pogotowie zamkowe Poznań Piątkowo. Z nami zawsze będziesz czuł się bezpiecznie!

Dlaczego warto postawić na ślusarzy z Pogotowia zamkowego

Pogotowie zamkowe Poznań Piątkowo to firma świadcząca profesjonalne usługi ślusarskie na najwyższym poziomie. Kilka razy w tygodniu wykonujemy montaż i naprawę zamków w okolicach Ząbek. Jesteśmy do dyspozycji naszych Klientów także w zakresie innych usług ślusarskich. Realizujemy zarówno naprawę zamków, jak i awaryjne otwieranie mieszkań czy awaryjne otwieranie samochodów. Jesteśmy niezastąpieni w tej branży!

Wysoka jakość naszych usług ślusarskich wynika z wieloletniego doświadczenia. Pogotowie zamkowe funkcjonuje już przeszło 20 lat i przez ten czas wykonywaliśmy montowanie zamków tysiące razy. Wysoką jakość naszych usług ślusarskich zawdzięczamy także wysokiemu poziomowi wiedzy branżowej, jakim dysponują zatrudnieni w poznańskim Piątkowie ślusarze.

Klienci Pogotowia zamkowego Poznań Piątkowo często pytają, jakie zamki najlepiej montować do drzwi. Ślusarze zatrudnieni w naszej firmie często uzależniają wybór odpowiedniego modelu od właściwości drzwi oraz od funkcji, jaki powinny takie zamki posiadać. Wśród najlepszych zawsze wymieniają zamki światowych marek – przede wszystkim zamki Gerda, zamki Dierre oraz zamki Mottura.

Pracujemy dla Państwa codziennie

Do dyspozycji klientów jesteśmy przez 24 h na dobę. Wystarczy do nas zadzwonić – tel. 795-795-600 i umówić się w dogodnej dla siebie porze na wymianę i montaż  zamków. Pogotowie zamkowe w poznańskim Piątkowie profesjonalnie wykona każdą usługę ślusarską.

Świadczymy również inne usługi w dzielnicy Piątkowo:

Awaryjne otwieranie samochodów
Awaryjne otwieranie mieszkań
Naprawa zamków
inne usługi ślusarskie