Serwis i naprawa zamków 7 dni w tyg. - Poznań Wilda

Montujemy i wymieniamy zamki

Naprawa zamkow Poznan WildaMontaż i wymiana zamków na nowe należy do naszych codziennych obowiązków. Stanowimy zgrana grupę profesjonalnych ślusarzy, którzy pracują jako pogotowie zamkowe w Poznaniu dzielnica Wilda. Zajmujemy się wymianą zamków oraz montażem zamków.

Do naszych codziennych obowiązków w tej dzielnicy miasta należy także zakładanie zamków. Montowanie zamków to nasza specjalność. Każdą pracę wykonujemy z najwyższą starannością i pełnym profesjonalizmem.

Sprzedajemy zamki Gerda, zamki Dierre oraz zamki Mottura. Prowadzimy także ich profesjonalny serwis.

Wachlarz świadczonych przez nas usług ślusarskich jest naprawdę szeroki. Polecamy się do wszystkich prac związanych z usuwaniem awarii zamków. Jeśli zajdzie taka konieczność, wykonamy awaryjne otwieranie drzwi, awaryjne otwieranie mieszkań oraz awaryjne otwieranie samochodów. Naprawiamy zamki, a także prowadzimy serwis zamków. Dbamy o Państwa bezpieczeństwo, polecając najwyższej klasy urządzenia znanych w świecie marek, takich jak Mottura, Dierre oraz Gerda.

Posiadamy olbrzymie doświadczenie w pracy w zawodzie ślusarza, dlatego potrafimy otworzyć wszystkie drzwi i każdy zamek. Na rynku usług ślusarskich stanowimy silną konkurencję wobec innych tego typu firm. Jesteśmy profesjonalnymi ślusarzami, którzy pomogą Państwu w usunięciu każdej awarii zamka.

Szkolenia to podstawa naszego działania

Posiadamy olbrzymie, bo ponad 25-letnie doświadczenie zdobyte w pracy w branży. Wciąż jednak doszkalamy swoje umiejętności i kompetencje zawodowe. Uczestniczymy w cyklicznych szkoleniach zawodowych, dzięki czemu potrafimy łączyć nowo nabytą wiedzę z cennym, posiadanym doświadczeniem. Pomożemy Państwu w każdej trudnej sytuacji z zamkiem, ponieważ na rynku usług ślusarskich jesteśmy najlepsi! Stanowimy zespół profesjonalnych ślusarzy, którzy tworzą pogotowie zamkowe Poznań Wilda.

Pracujemy przez całą dobę

Pogotowie ślusarskie działa całodobowo – 24 h / dobę, 7 dni w tygodniu. Zgłoszenia awarii zamków i drzwi przyjmujemy o każdej porze dnia i nocy. Zachęcamy do kontaktu z naszą wysoko wykwalifikowana kadrą ślusarską pod numerem telefonu 795-795-600


Świadczymy również inne usługi w dzielnicy Wilda:

Awaryjne otwieranie samochodów
Awaryjne otwieranie mieszkań
Montaż i wymiana zamków
inne usługi ślusarskie