Zamek do drzwi Gerda RIM 6000S

Wybierając zamki do drzwi do domu czy też prowadzonej firmy, zależy nam na tym, aby były one niezawodne i skutecznie chroniły zgromadzone mienie. To jednak normalne, że wraz z upływem czasu mechanizm się naturalnie zużyje. Wybór dobrej jakości zamka do drzwi oraz jego właściwa pielęgnacja znacząco wydłuża okres żywotności, ale po czasie może okazać się konieczna wymiana zamka. Są też modele, które mają lepsze zamienniki. Tak jest w przypadku zamka Gerda RIM 6000S.

Zamek do drzwi Gerda RIM 6000S Poznań

Popularny model zamka Gerda RIM 6000S

Trzeba przyznać, że wspomniany model zamka do drzwi cieszył się naprawdę sporą popularnością i był chętnie montowany w drzwiach antywłamaniowych Gerda Star S. Dzięki systemowi dwunastu ruchomych rygli, które zamykane są kluczem rurkowym, wiele osób miało poczucie dużego bezpieczeństwa. Jednak wraz z upływem lat na rynku pojawiło się sporo innych zabezpieczeń, można powiedzieć, że z następnej generacji – nowszych, wygodniejszych i skuteczniejszych. Na ich tle popularny niegdyś zamek Gerda RIM 6000S nie wypada już tak korzystnie, dlatego wielu fachowców z Pogotowia ślusarskiego w Poznaniu rekomenduje jego wymianę.

Wkładka KESO RIM 6000S – idealny zamiennik wkładki Gerda

Profesjonalni ślusarze oferują zarówno doradztwo, jak i sprawne usługi montażu i wymiany zamków, dzięki czemu praktycznie w jednej chwili można zmienić posiadane systemy na znacznie bezpieczniejsze. Technicy, którzy pracują w zaufanym Pogotowiu zamkowym, proponują wymianę wkładki w drzwiach Gerda RIM 6000S na idealnie zastępującą ją wkładkę KESO RIM 6000S. Ta zmiana ma na celu nie tylko zwiększenie stopnia ochrony, ale także wygody dla korzystających z zamka osób. Wielu użytkowników narzekało bowiem, że klucz o kształcie rurki, który dołączony był do zamka Gerda RIM 6000S, sprawiał wiele problemów. Otwór szybko się zapychał, co skutkowało częstymi przyjazdami ślusarzy z Pogotowia zamkowego w Poznaniu, wezwanych do naprawy zamków, a sam klucz był niewygodny i nieporęczny.

Wymiana zamka Gerda RIM 6000S w Poznaniu

Wymiana wkładki do zamka omawianego modelu jest czynnością, z którą najlepiej poradzą sobie fachowcy z Pogotowia ślusarskiego. Potrafią oni dobrać najlepsze rozwiązanie do drzwi antywłamaniowych Gerda, które zapewni spokój i ochronę, a także znacznie większą wygodę jego użytkownikom. Mechanizm zamka KESO RIM 6000S doskonale zastępuje swojego poprzednika, zapewniając jednocześnie komfort. Może on funkcjonować w rekomendowanym systemie Master Key, dzięki czemu jednym kluczem będzie można otwierać oraz zamykać różne zamki.