Montaż zamków do mieszkań

Pogotowie Zamkowe w Poznaniu

Wymiana zamka w drzwiach jest czasami jedynym sposobem na zapewnienie mieszkaniu odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa. Bardzo ważne jest, aby montaż zamka został przeprowadzony fachowo, ponieważ wpływa to na jego długoletnie, bezawaryjne użytkowanie i jest warunkiem sprawnego działania zabezpieczeń antywłamaniowych.

Pamiętaj, nawet najlepszy i najdroższy zamek antywłamaniowy, bez odpowiedniego montażu, nie spełni swojego zadania!

Na szczęście, Pogotowie Zamkowe w Poznaniu posiada długoletnie doświadczenie w montowaniu zamków do mieszkań. W naszej pracy używamy specjalistycznego sprzętu, który pozwala nam dobrać odpowiedni zamek antywłamaniowy i fachowo go zamontować w drzwiach.

Posiadamy zamki do drzwi aluminiowych, szklanych, drewnianych oraz drzwi antywłamaniowych firm: Gerda, Assa Abloy, Keso, Dierre, Evva, Ikon i wiele innych. Większość zamków mamy na samochodzie. W naszej ofercie mamy również zamki certyfikowane o najwyższej odporności na włamanie.

Dokujemy również wymiany zamków w drzwiach. Dlatego jeśli chciałbyś zastąpić swój stary zamek zamkiem Gerda albo zamkiem innej marki – zadzwoń do naszego Pogotowia Zamkowego i Kluczowego z Poznania.

zamek antywłamaniowy wkładki antywłamaniowe

Sprawdź nas! Serwis całodobowy:
795-795-600 lub (61) 660-47-04