Awaryjne otwieranie drzwi mieszkań Poznań Rataje

Awaryjne otwieranie drzwi – robota dla specjalistów

Awaryjne otwieranie mieszkan Poznan RatajeAwaryjne otwieranie mieszkań to poszukiwana usługa ślusarska, którą potrafi wykonać jedynie niewielka liczba ślusarzy. Na poznańskich Ratajach funkcjonuje Pogotowie zamkowe, które z powodzeniem wykonuje usługi ślusarskie związane z otwieraniem zamków.

Pogotowie zamkowe Poznań Rataje to firma zatrudniająca wysokiej klasy fachowców – ślusarzy, którzy specjalizują się w pracach związanych z awaryjnym otwieraniem drzwi. Nam możesz bez obaw powierzyć otwieranie mieszkań – gwarantujemy pełen profesjonalizm wykonywanych działań. Otwieranie zamków realizujemy bezinwazyjnie, zatem nie niszczymy mechanizmów, ani drzwi czy futryn. Twój zamek w drzwiach nigdy nie ucierpi z powodu naszej interwencji. Nie warto wynajmować przypadkowych fachowców czy prosić sąsiada „złotą rączkę”. Oni próbując awaryjnie otwierać drzwi mogą wyłącznie zniszczyć zamek, uszkodzić drzwi czy futrynę.

Pogotowie zamkowe – firma zatrudniająca fachowców

Pogotowie zamkowe Poznań Rataje zajmuje się realizacją wszelkiego typu usług ślusarskich. Wykonujemy nie tylko awaryjne otwieranie mieszkań, ale także awaryjne otwieranie samochodów. W naszych kompetencjach leży także montaż i wymiana zamków oraz naprawa zamków.

Wszystkie zlecenia zawsze realizowane są w sposób w pełni profesjonalny, dlatego bez obaw można powierzyć nam wykonanie wszystkich usług ślusarskich. Naszym niewątpliwym atutem jest doświadczenie w otwieraniu zamków – na rynku Pogotowie zamkowe funkcjonuje już przeszło 25 lat. Także zatrudnieni u nas ślusarze to osoby, które usługami ślusarskimi zajmują się od wielu lat. Co więcej, stale się doskonalą i przez to posiadają rozległą wiedzę branżową. Wyróżniają nas także ponadprzeciętne umiejętności oraz najnowsze narzędzia pozwalające m.in. na bezinwazyjne awaryjne otwieranie drzwi.

Pracujemy dla Ciebie

Pogotowie zamkowe Poznań Rataje pracuje przez 24 h/ dobę. Można do nas dzwonić o każdej porze – tel. 795-795-600 i zgłaszać potrzebę awaryjnego otwierania mieszań, które realizujemy priorytetowo – zazwyczaj natychmiast, lub umawiać się w dogodnym dla siebie czasie na realizację innych usług ślusarskich.


Świadczymy również inne usługi w dzielnicy Rataje:

Awaryjne otwieranie samochodów
Montaż i wymiana zamków
Naprawa zamków
inne usługi ślusarskie