Bezinwazyjne awaryjne otwieranie samochodów Poznań Rataje

Jak otworzyć zatrzaśnięty samochód?

Awaryjne otwieranie samochodow Poznan RatajeAwaryjne otwieranie samochodów to trudne zadanie przeznaczone dla profesjonalistów. Wybierając fachowca do otwarcia zatrzaśniętych samochodowych drzwi warto kierować się zasadą profesjonalizmu. Tylko odpowiednio przygotowany ślusarz będzie potrafił bezinwazyjnie i bezpiecznie otworzyć samochód.

Pogotowie zamkowe na poznańskich Ratajach takie zlecenia realizuje koncertowo. Posiadamy wyspecjalizowanych ślusarzy w zakresie awaryjnego otwierania aut. Duże doświadczenie, odpowiednie narzędzia, szeroka wiedza oraz ponadprzeciętne umiejętności sprawiają, że błyskawicznie i bez żadnego uszczerbku dla pojazdu otworzą każdy zatrzaśnięty zamek.

Nie warto powierzać otwierania samochodu przypadkowym osobom. Taki domorosły fachowiec zniszczy zamek, albo może porysować lakier, zdeformować karoserię czy po prostu wybije szybę. Nie ma potrzeby narażać się na dodatkowe straty! Wystarczy zadzwonić do Pogotowia zamkowego Poznań Rataje – tel. 795-795-600 i wezwać przygotowanego ślusarza.

Jakie samochody otwieramy

Pogotowie zamkowe Poznań Rataje specjalizuje się w awaryjnym otwieraniu samochodów wszystkich popularnych w Polsce marek. Z powodzeniem wykonamy awaryjne otwieranie aut, takich jak: mercedesy, fordy, BMW, VW, skody, fiaty, citroeny, toyoty, ople i inne. Co więcej, można powierzyć nam także awaryjne otwieranie samochodów luksusowych, takich jak porsche czy ferrari.

Nie tylko awaryjne otwieranie samochodów

Poza otwieraniem aut Pogotowie zamkowe Poznań Rataje wykonuje wszystkie usługi ślusarskie. Do najbardziej popularnych należy awaryjne otwieranie mieszkań stosowane przy zatrzaśnięciu się mechanizmu w drzwiach. Tradycyjnie wyzwani jesteśmy także do innych usług ślusarskich – wykonujemy także montaż i wymianę zamków oraz naprawę zamków.

24h/dobę

Pogotowie zamkowe Poznań Rataje dostępne jest dla swoich klientów przez 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Z powodzeniem można do nas dzwonić o każdej porze dnia i nocy. Usługi takie jak awaryjne otwieranie samochodów zawsze traktujemy priorytetowo, a na inne umawiamy się w czasie dogodnym dla klienta.


Świadczymy również inne usługi w dzielnicy Rataje:

Awaryjne otwieranie mieszkań
Montaż i wymiana zamków
Naprawa zamków
inne usługi ślusarskie