Montaż i wymiana zamków w drzwiach Poznań Nowe Miasto

Montaz i wymiana zamkow Poznan Nowe Miasto

POGOTOWIE ZAMKOWE – SPOSÓB NA ZAMEK

Pogotowie zamkowe to firma, która specjalizuje się we wszelkiego typu usługach ślusarskich. Wykonujemy je zarówno dla osób prywatnych, jak i firm czy instytucji. Nasi Klienci wiedzą, że bez obaw można nam zaufać.

Naszą specjalnością jest montaż i wymiana zamków. Każdy zatrudniony u nas ślusarz takie zlecenia wykonuje sprawnie i skutecznie. Wymiana zamków to zresztą dla nas chleb powszedni – od przeszło 25 lat robimy to po kilka razy dziennie!

Montaż i wymiana zamków to szczególny rodzaj usług – odpowiednio dobrany i zamontowany zamek jest gwarancją bezpieczeństwa. Zatem warto jest zadbać o to, aby nowy zamek wstawiał sprawdzony fachowiec – ślusarz z prawdziwego zdarzenia. Nie ryzykuj powierzania swojego bezpieczeństwa osobom przypadkowym – nie każdy ślusarz potrafi zamontować i wymienić zamek zgodnie ze sztuką ślusarską. Dotyczy to szczególnie zamków najnowocześniejszych – antywłamaniowych czy patentowych. Źle zamontowany zamek nie zapewni Tobie i Twoim najbliższym ochrony!

KIEDY WYMIENIĆ ZAMEK

Każdy, nawet najlepszy zamek, wymaga od czasu do czasu konserwacji. Jeśli będziesz systematycznie dbać o mechanizm, z pewnością posłuży Ci przez długie lata. Jednakże większość naszych Klientów zwraca się do Pogotowia zamkowego w sytuacji, kiedy to mechanizm zaciął się i nie można go przekręcić w żadną stronę. Tak zepsuty zamek często nadaje się wyłącznie do  tego, aby zastosować usługę montażu i wymiany zamków.

Zlecając montaż i wymianę zamków naszej firmie nie musisz samodzielnie kupować mechanizmu w sklepie żelaznym – pozostaw to specjalistom, szczególnie wtedy, kiedy się na tym nie znasz! Każdy zatrudniony w Pogotowiu zamkowym w poznańskim Nowym Mieście ślusarz może zaproponować dobry i sprawdzony zamek, których dość szeroki wybór posiada w swojej podręcznej torbie. W ten sposób masz gwarancję, że otrzymasz najwyższej jakości towar, który w dodatku na miejscu zostanie zamontowany do Twoich drzwi.

O KAŻDEJ PORZE

Pogotowie zamkowe Poznań Nowe Miasto pracuje przez 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodni. Także w niedzielę i święta. Zadzwoń do nas – tel. 795-795-600 i umów się na montaż i wymianę zamków w dogodnym dla siebie terminie.

W dzielnicy Poznań Nowe Miasto wykonujemy również:

Awaryjne otwieranie samochodów
Awaryjne otwieranie mieszkań
Naprawa zamków