Serwis i naprawa zamków mieszkań Poznań Nowe Miasto

naprawa zamkow Poznan Nowe Miasto

KAŻDY ZAMEK MA SWOJĄ WYTRZYMAŁOŚĆ

Każdy zamek po pewnym czasie się psuje. Dotyczy to także tych najlepszych modeli. Warto je konserwować i naprawiać, aby nie stanąć przed koniecznością wymiany zamków.

Jeśli tylko zauważasz, że mechanizm w drzwiach nie chodzi już tak sprawnie jak po zamontowaniu, dzieci zaczęły narzekać, ze nie potrafią go przekręcić, zacina się albo odmawia posłuszeństwa – dzwoń po Pogotowie zamkowe Poznań Nowe Miasto. Zatrudniony u nas ślusarz przyjedzie i sprawnie przeprowadzi naprawę zamków.

Prawidłowo pracujący zamek to gwarancja Twojego bezpieczeństwa! Jeśli mechanizm zaczyna się psuć, szybko go napraw – inaczej może dojść do tego, że będziesz musiał wymienić zużyty mechanizm – a to pociąga za sobą znacznie wyższe koszty. W dodatku często trudno jest dopasować odpowiednią wkładkę i montując nowy zamek nie zawsze uda się pokryć na drzwiach ślady poprzedniego zamka.

NAPRAWA ZAMKÓW – TYLKO ZE SPECJALISTĄ

Takie prace, jak naprawa zamków, warto zlecać wyłącznie specjalistom. Pogotowie zamkowe Poznań Nowe Miasto specjalizuje się w tego typu pracach. Posiadamy zespół doświadczonych ślusarzy, przed którymi nie ma tajemnic żaden zamek. Nam z powodzeniem możesz powierzyć naprawę swojego zamka w drzwiach. Przeprowadzimy ją wyjątkowo sprawnie. Jednakże najważniejsze – z nami masz gwarancję, że każda naprawa zamków jest wykonana w sposób profesjonalny i zapewni Ci maksymalne bezpieczeństwo.

Wieloletnie doświadczenie sprawia, że naszym Klientom polecamy wyłącznie zamki spełniające najwyższe standardy. Do nich należą produkty specjalizujących się w produkcji najbardziej odpornych na włamania mechanizmów – takich jak Gerda, cz Keso.

Każdy z naszych ślusarzy posiada specjalistyczną wiedzę oraz wieloletnie doświadczenie –usługę związaną z naprawą zamków wykona bezbłędnie, szybko i nie narazi Cię na dodatkowe niepotrzebne koszty wynikające z uszkodzenia mechanizmu czy drzwi.

KIEDY TYLKO POTRZEBUJESZ

Zdzwoń – tel. 795-795-600 Pogotowie zamkowe Poznań Nowe Miasto jest do Twoich usług! Pracujemy 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu – także w niedzielę i święta. Z nami na naprawę zamków umówisz się w dogodnym dla Ciebie terminie. Polecamy się.

W dzielnicy Poznań Nowe Miasto wykonujemy również:

Awaryjne otwieranie samochodów
Awaryjne otwieranie mieszkań
Montaż i wymiana zamków