Montaż zamków do drzwi

Profesjonalne usługi Pogotowia Zamkowego

Z czasem właściwie każdy przedmiot ulega degradacji. Nie inaczej jest w przypadku naszych zamków. Dlatego też, w trosce o klientów, oferujemy usługi montażu nowych zamków do drzwi. Wymiana zamka w drzwiach jest czasami jedynym sposobem na zapewnienie mieszkaniu odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa. Bardzo ważne jest, aby montaż zamka został przeprowadzony fachowo, ponieważ wpływa to na jego długoletnie, bezawaryjne użytkowanie i jest warunkiem sprawnego działania zabezpieczeń antywłamaniowych.

O istocie montażu

Montaż zamków do drzwi jest czasem lekceważony. Niektórzy wychodzą z założenia, że najważniejszy jest sam fakt posiadania zamka. Pamiętaj, nawet najlepszy i najdroższy zamek antywłamaniowy, bez odpowiedniego montażu, nie spełni swojego zadania!

Na szczęście, Pogotowie Zamkowe w Poznaniu posiada długoletnie doświadczenie w wykonywaniu montażu zamków do mieszkań. W naszej pracy używamy specjalistycznego sprzętu, który pozwala nam dobrać odpowiedni zamek antywłamaniowy i fachowo go zamontować w drzwiach.

Duże możliwości techniczne

Klienci, którzy zastanawiają się nad skorzystaniem z naszej oferty montażu zamków do drzwi, mogą być pewni, że zaoferujemy im wyłącznie solidne elementy. Posiadamy zamki do drzwi aluminiowych, szklanych, drewnianych oraz drzwi antywłamaniowych firm: Gerda, Assa Abloy, Keso, Dierre, Evva, Ikon i wiele innych. Większość zamków mamy na samochodzie. W naszej ofercie mamy również zamki certyfikowane o najwyższej odporności na włamanie.

Dokujemy również wymiany zamków w drzwiach. Dlatego jeśli chciałbyś zastąpić swój stary zamek zamkiem Gerda albo zamkiem innej marki – zadzwoń do naszego Pogotowia Zamkowego i Kluczowego z Poznania
zamek antywłamaniowy wkładki antywłamaniowe

Sprawdź nas! Serwis całodobowy: 795-795-600