Wymiana zamków Gerda i innych producentów

Wymiany Pogotowia Zamkowego

wymiana zamków
Wymiana zamków lub też wkładek za każdym razem stawia przed naszymi pracownikami wyzwania. Specjaliści z Pogotowia Zamkowego w Poznaniu, dzięki wiedzy i doświadczeniu, które zdobyli w czasie pracy zawodowej, są w stanie wymienić wszystkie typy zamków i wkładek. Nasi serwisanci dokonują wymiany zamków w drzwiach z użyciem profesjonalnych narzędzi. Świadczymy także usługi w zakresie serwisu drzwi i zamków.

Specjalizacja

Specjalizujemy się w montażu oraz wymianie zamków Gerda oraz Assa-Abloy, Dierre, Evva, Ikon, Keso, Lob, Mottura, Securemme, Solo, Winkhaus, Witex. Ponadto wymieniany również wkładki zamków.

Gwarantujmy też, że po wykonaniu zlecenia wymiany zamka, długo nie będziesz miał problemu zamykaniem i otwieraniem mieszkania. Wszystkie wykonywane przez nas usługi mają na celu nie tylko rozwiązać aktualny problem, ale też przeciwdziałać ich powstawaniu w przyszłości.

Coś więcej niż usługa

Biorąc na siebie wymianę zamka w drzwiach, staramy się dawać klientom nie tylko usługi. Od ponad 25 lat kierujemy się dewizą: „ZAMKI MOŻNA KUPIĆ PRAWIE WSZĘDZIE – U NAS KUPUJE SIĘ BEZPIECZEŃSTWO”

Z pewnością wielokrotnie spotkałeś się z różnymi ofertami wymiany zamków czy też wstawek. Nie warto tracić czasu i pieniędzy na pracę z amatorami. Warto w tej sferze wykorzystać wiedzę i doświadczenie osób, które miały okazję pracować na niejednym mechanizmie zamkowym. Wśród takich osób są pracownicy Pogotowia Zamkowego w Poznaniu. Gwarantujemy szybkie i profesjonalne działanie o każdej porze dnia i nocy. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

Serwis 24h: 795-795-600
Sprawdź nas!