Awaryjne otwieranie samochodów

Pogotowie Zamkowe w Poznaniu

Awaryjne otwieranie samochodów

Jeżeli zatrzasnąłeś kluczyki w swoim aucie lub masz inne problemy z otworzeniem samochodu zadzwoń do Pogotowia Zamkowego! Na terenie Poznania nasi specjaliści dotrą do Ciebie maksymalnie w 30 minut! Od ponad 20 lat działamy szybko i profesjonalnie 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Jesteśmy dostępni pod numerem telefonu:

(61) 660-47-04

Mimo wieloletniego doświadczenia w awaryjnym otwieraniu aut, cały czas systematycznie uczęszczamy w licznych dotyczących nowoczesnych technik otwierania samochodów oraz innych pojazdów drogowych. Dzieki temu jesteśmy w stanie dokonywać awaryjnego otwierania samochodów wszystkich marek samochodów, niezależnie od roku produkcji.

Jesteśmy również w stanie otworzyć podwójne ryglowanie samochodu, które ma zastosowanie w niektórych modelach aut Audi, BMW, Mercedes, Porsche, Skoda, Toyota, Volkswagen i innych.

Awaryjne otwieranie samochodów przy użyciu specjalistycznych narzędzi do otwierania samochodu, jakich używamy jest dla nas przyjemnością, a zamki samochodowe po otwarciu pozostają zawsze sprawne.

Oprócz otwierania samochodów świadczymy również usługi awaryjnego otwierania drzwi mieszkań, usługi montażu i wymiany zamków oraz zajmujemy się serwisem drzwi.