Montaż i wymiana zamków Poznań Grunwald

Ślusarze do zadań specjalnych

Montaz i wymiana zamkow Poznan GrunwaldPogotowie zamkowe Poznań Grunwald to zespół doskonale przeszkolonych, doświadczonych ślusarzy, którzy zajmą się każdą usługą ślusarską. Szybko i sprawnie usuną awarie zamków samochodowych, w mieszkaniach oraz w każdym rodzaju drzwi.

Nasi ślusarze to specjaliści najwyższej klasy. Montaż i wymiana zamków to nasza specjalność. Zakładanie zamków oraz naprawa zamków w Poznaniu dzielnicy Grunwald należą do naszych codziennych obowiązków w tej dzielnicy stolicy. Zawsze wykonujemy je z pełnym zaangażowaniem i starannością. Działamy profesjonalnie!

W sprzedaży posiadamy doskonałej jakości zamki Gerda, zamki Dierre i zamki Mottura. Urządzenia te gwarantują Państwu wysoki stopień bezpieczeństwa. Oferujemy zatem najlepszy sprzęt renomowanych, znanych w świecie producentów.

Pogotowie zamkowe na poznańskim Grunwaldzie wykona także awaryjne otwieranie drzwi, awaryjne otwieranie mieszkań oraz montaż i wymianę zamków na nowe. Również naprawa zamków należy do naszych obowiązków. Serwisujemy zamki i informujemy Klientów w jaki sposób należy o nie dbać, by bezawaryjnie pracowały przez wiele kolejnych miesięcy, a nawet lat.

Profesjonalni ślusarze na poznańskim Grunwaldzie

Pogotowie zamkowe Poznań Grunwald to grupa profesjonalnych, doświadczonych ślusarzy, którzy na rynku usług ślusarskich są obecni od ponad 20 lat. Posiadamy rozległe doświadczenie ślusarskie, lecz wciąż szkolimy się, by zawsze być na bieżąco w nowinkach technicznych branży. Dlatego, w zakładaniu zamków jesteśmy najlepsi na rynku. Stanowimy silna konkurencję wobec innych firm świadczących podobne usługi ślusarskie. Zachęcamy do współpracy z nami.

Pracujemy 24 h / dobę

Pogotowie zamkowe Poznań Grunwald pracuje 24 h / dobę, 7 dni w tygodniu. Jesteśmy dyspozycyjni również w niedziele i wszystkie święta. Zachęcamy do kontaktu z nami pod numerem telefonu  795-795-600

Na montowanie zamków można umówić się z naszymi ślusarzami w dogodnym dla siebie terminie. Zapraszamy!


Świadczymy również inne usługi w dzielnicy Grunwald:

Awaryjne otwieranie samochodów
Awaryjne otwieranie mieszkań
Naprawa zamków
inne usługi ślusarskie