Naprawa i serwis zamków Poznań Grunwald

Naprawiamy zamki

Naprawa zamkow Poznan GrunwaldPogotowie zamkowe Poznań Grunwald to zespół profesjonalnych ślusarzy, którzy wciąż podnoszą swoje umiejętności zawodowe. Nasi fachowcy zajmują się naprawą zamków we wszystkich dzielnicach stolicy. Podejmiemy się naprawy każdego rodzaju zamka we wszystkich istniejących na polskim rynku drzwiach. Można zaufać naszej wiedzy i doświadczeniu.

Prowadzimy również serwis zamków – to na poznańskim Grunwaldzie nasza codzienna praca.  Specjalizujemy się w  serwisie zamków Gerda oraz serwisie zamków Dierre, sprawdzonych, doskonałej jakości urządzeń światowej klasy producentów.

Naszym zadaniem jest zapewnienie Państwu bezpieczeństwa. Oferując urządzenia sprawdzonych, renomowanych marek oraz nasze profesjonalne usługi ślusarskie, dbamy o bezpieczeństwo naszych Klientów.

Pogotowie zamkowe Poznań Grunwald wykona również awaryjne otwieranie mieszkań, awaryjne otwieranie drzwi, a także awaryjne otwieranie samochodów. Do naszych obowiązków należą też montaż i wymiana zamków oraz serwisowanie ich. Polecamy swoje profesjonalne usługi ślusarskie!

Doświadczeni ślusarze

Pogotowie zamkowe na poznańskim Grunwaldzie tworzą profesjonalni ślusarze, którzy z wielkim zaangażowaniem podchodzą do wykonywanego przez siebie zawodu. Nasi fachowcy posiadają olbrzymie doświadczenie i wciąż podnoszą swoje umiejętności zawodowe. Szkolimy zatrudnianych przez nas ślusarzy. Zdobyta wiedza procentuje i jest wykorzystywana w codziennym naprawianiu zamków. Podczas pracy, posługujemy się tylko najlepszym, najnowszym sprzętem, który daje nam możliwość świadczenia w pełni profesjonalnych usług ślusarskich.

Całodobowa praca

Pogotowie ślusarskie w poznańskim Grunwaldzie pracuje dla Państwa 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu. Śmiało można do nas dzwonić nawet po godzinie 22, z pewnością odbierzemy połączenie. Zachęcamy do kontaktu z nami, telefon 795-795-600.

Z nami każda wymiana zamka lub naprawa zamka przebiegnie szybko i sprawnie. Zapraszamy!


Świadczymy również inne usługi w dzielnicy Grunwald:

Awaryjne otwieranie samochodów
Awaryjne otwieranie mieszkań
Montaż i wymiana zamków
inne usługi ślusarskie