Awaryjne otwieranie drzwi mieszkań

awaryjne otwieranie mieszkańPogotowie Zamkowe Poznań

Nasza firma, oprócz awaryjnego otwierania samochodów, świadczy również usługi awaryjnego otwierania drzwi mieszkań. Na terenie Poznania dojeżdżamy maksymalnie w 30 minut. Jesteśmy w branży od 20 lat i znamy swój fach od podszewki. Dlatego otworzymy mieszkanie, nie uszkadzając drzwi, bez względu na to, jaki rodzaj zamka jest w nich zamontowany. Działamy sprawnie szybko i skutecznie Zapchany zamek, złamany klucz, klucze zaginęły – zadzwoń do nas!

Przyjedziemy do Ciebie samochodem wyposażonym w profesjonalne narzędzia ślusarskie z zapasem zamków i innych zabezpieczeń, posiadających odpowiednie certyfikaty bezpieczeństwa. Szybko otworzymy mieszkanie, bez szkody dla drzwi, a następnie zamontujemy nowy zamek. Nasi ślusarze mogą zamontować zamki wszystkich najbardziej renomowanych producentów. Posiadamy między innymi zamki Gerda, Assa-Abloy, Dierre czy Evva.

Jeżeli potrzebujesz usług ślusarskich w zakresie awaryjnego otwierania drzwi lub wymiany zamka w drzwiach, zadzwoń do Pogotowia Zamkowego Poznań!

Awaryjne otwieranie mieszkań to dla nas codzienność. Dlatego otworzymy zamek w Twoich drzwiach nim się obejrzysz.

Zamek w drzwiach działa mniej płynnie niż zazwyczaj albo zaczyna się zacinać? Nie zwlekaj, zacięciu drzwi i uszkodzeniu zamka można zapobiec! Kontaktując się przed zepsuciem zamka z Pogotowiem Kluczowym, zaoszczędzisz swój czas i pieniądze.

 

Serwis 24h:

795-795-600 lub (61) 660-47-04